Dvoetažni stan Ovča

Šifra nekretnine : 2375

Prodaja 136.500 € - Stan
70.57 m23.5 SobeEG Prizemlje/I  Štampaj
Lokacija: Ovča Ulica: Mihaja Emineskua novogradnja Telefonskih linija: 1 

Dvoetažni stan ukupne površine 70,57 m2 i cca 15m2 dvorišta u naselju Ovča glavna ulica Mihaja Emineskua, u neposrednoj blizini autobuskog stajališta 105 i 105L.Odlična lokacija. Uknjižen. Parking.

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Parking, Terasa
  • DOKUMENTACIJA:Uknjižen
  • JAVNI PREVOZ:Autobus, Voz
  • OPIS:Duplex
  • OPREMLJENOST:PVC stolarija

Opšte napomene

Agencijska provizija naplaćuje se u skladu sa Opštim uslovima poslovanja po Cenovniku usluga.

Nekretnina na mapi

Agent: Svetlana Majnarić

Agent

Detalji o agentu…
Ponuda Agenta 55

Kontakt

Loading...

Slične nekretnine

Property Image
Stan-Prodaja

Stan Borča

3.0 | 103m2 | 130.000 €
Stan u naselju Borča ukupne površine 103 m2 raspoređena na dva nivoa. U nivou prvog sprata nalazi se dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa, dok se u nivou potkrovlja nalazi kupatilo, terasa,garderober i dve spavaće sobe. U nivou suterena se nalazi ostava. Stan poseduje sopstveno dvorište i garažu. U procesu legalizacije.Odlična lokacija.
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

3.0 Stan Lička

3.0 | 86.7m2 | 145.000 €
Stan po strukturi 3.0 ukupne površine 86,70m2 u nivou petog sprata.Namešten U procesu legalizacije
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Dvoetažni Stan sa dvorištem Ovča

2.0 | 65m2 | 126.500 €
Dvoetažni stan ukupne korisne površine 65 m2.Uknjižen.U nivou prizemlja neto površine 29,87m2 u nivou potkrovlja neto površine 35,14m2.Tarket podovi.Stanu pripada deo dvorišta(terasa) površine 25 m2 sa ostavom od 4 m2 i parking mesto. Novogradnja u naselju Ovča u glavnoj ulici,blizina autobuske stanice autobusa 105 i 105L,blizina škole,vrtića,doma zdravlja,igrališta,prodavnica i nove saobraćajnice koja spaja Nbg Zemun (Pupinov most) sa centrom Beograda preko Pančevačkog mosta.Mogućnost realizacije stambenog kredita.
Detaljnije